Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzie116
miesi帷320
wszystkie329165

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow M這dziczki po II WTK
M這dziczki po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

M這dziczki po II WTK 2016/17

     
               

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

77

65

142

2.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

59

62

121

3.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

59

54

113

4.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

56

54

110

5.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

44

42

86

6.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

39

44

83

7.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

39

41

80

8.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

37

40

77

9.

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

37

36

73

10.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

31

38

69

11-12

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

34

28

62

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

34

28

62

13.

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

28

31

59

14.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

20

36

56

15.

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

28

28

56

16.

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

20

31

51

17.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

31

20

51

18.

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

20

28

48

19.

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

11

35

46

20-23

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

20

40

 

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

20

20

40

 

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

20

20

40

 

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

20

20

40

24-26

鑿ikli雟ka

Amelia

Sokó Gniewkowo

2007

11

20

31

 

Lorek

Nikola

Sokó Gniewkowo

2005

11

20

31

 

Jaworska

Zofia

KST Energa Manekin Toru

2007

11

20

31

27-28

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

28

 

28

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

28

 

28

29-30

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

11

13

24

 

Nikiel

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

13

24

31.

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

20

32-33

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

11

 

11

 

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

 

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA