Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj30
tydzień126
miesiąc540
wszystkie322477

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

Seniorzy po II WTK 2015/16

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Badowski

Marek

Gwiazda Bydgoszcz

97

250

275

525

2.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

222

200

422

3.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

170

370

4.

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

135

125

260

5.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

115

135

250

6.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

69

144

213

7.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

79

204

8.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

90

77

167

9.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

95

68

163

10.

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

73

81

154

11.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

85

63

148

12.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

69

70

139

13.

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

72

137

14.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

 

135

135

15.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

65

60

125

16.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

53

70

123

17-19

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

53

93

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

53

93

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

53

93

20-22

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

40

80

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

40

80

 

Gabski

Marek

Rogóźno

73

40

40

80

23.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

74

 

74

24-25

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

40

65

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

25

40

65

26-27

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

40

25

65

 

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

40

25

65

28.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

58

 

58

29-30

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

53

 

53

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

53

 

53

31-34

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

25

50

 

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

25

25

50

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

25

25

50

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

25

50

35.

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

18

25

43

36-38

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

 

40

40

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

40

40

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

40

40

39-40

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

25

 

25

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

25

 

25

41.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

18

 

18

42.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

5

 

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA