Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj30
tydzień126
miesiąc540
wszystkie322477

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

Juniorzy po II WTK 2016/17

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

230

230

460

2.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

168

210

378

3.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

162

168

330

4.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

164

151

315

5.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

151

85

236

6.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

80

80

160

7.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

66

76

142

8.

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

45

63

108

9.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

56

50

106

10.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

52

53

105

11.

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

52

51

103

12.

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

28

74

102

13.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

59

39

98

14.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

66

94

15.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

45

84

16.

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

28

48

76

17-18

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

28

39

67

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

28

39

67

19.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

28

67

20.

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

10

55

65

21-22

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

28

28

56

 

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

28

56

23.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

56

 

56

24.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

10

45

55

25.

Klarkowski

Cyprian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

45

10

55

26.

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

39

10

49

27-28

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

 

49

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

49

 

49

29-31

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

16

28

44

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

28

44

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

28

44

32.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

16

44

33.

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

 

39

39

34.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

39

35.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

16

32

36-37

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

 

28

28

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

 

28

28

38-42

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

10

16

26

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

16

26

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

16

26

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

16

26

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

16

26

43.

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

16

10

26

44-49

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

10

20

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

10

20

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

20

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

10

10

20

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

10

10

20

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

10

10

20

50-51

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

10

19

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

9

10

19

52.

Kaczan

Stanisław

KST Energa- Manekin Toruń

2004

 

16

16

53-55

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

16

 

16

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

16

 

16

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

16

56-59

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

10

10

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

 

10

10

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

 

10

10

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

 

10

10

60-62

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

10

 

10

 

Dabrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

10

 

10

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

10

 

10

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA