Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 16/17 Drukuj

 

      

Żacy po II WTK  2016/17

     
               

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

77

77

154

2.

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

70

72

142

3.

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

48

68

116

4.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

59

52

111

5.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

50

43

93

6.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

46

44

90

7.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

41

32

73

8.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

41

32

73

9.

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

33

31

64

10.

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

29

33

62

11.

Grajek

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2006

28

29

57

12.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

27

27

54

13.

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

25

25

50

14.

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

22

26

48

15-16

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

22

22

44

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

22

22

44

17.

Kobierski

Dawid

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

16

22

38

18.

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

22

16

38

19-20

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

16

32

 

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

16

16

32

21.

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

31

 

31

22.

Bajfus

Sebastian

KST Energa Maneki Toruń

2006

 

28

28

23.

Poliwodziński

Mateusz

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

 

22

22

24-28

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

 

16

16

 

Czajkowski

Jan

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

 

16

16

 

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

 

16

16

 

Bąkowski

Maksymilian

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

 

16

16

 

Sokół

Tymoteusz

LUKS Chełmno

2007

 

16

16

29-33

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

16

 

16

 

Staniec

Tymoteusz

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

16

 

16

 

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

16

 

16

 

Trzeciak

Igor

UKS 22 Włocławek

2006

16

 

16

 

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

16

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA