Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj22
tydzień1
miesiąc492
wszystkie325834

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Skrzatów
III WTK Skrzatów 16/17 Drukuj

 

       

 

III WTK Skrzatów  2016/17

 
   

12.03.206 CHEŁMNO

     
           

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno Kr.

2008

40

2.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

37

3.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

35

4.

Sawina

Maksymilian

KST Energa Manekin Toruń

2008

33

5-6

Rękas

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2008

31

 

Kluskiewicz

Dominik

UKS Osowa Góra

2008

31

7-8

Rękas

Maciej

KST Energa Manekin Toruń

2008

29

 

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno Kr.

2008

29

9-10

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

27

 

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

27

11-12

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Manekin Toruń

2008

25

 

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2008

25

13-16

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

22

 

Krzyżanowski

Jakub

Sokół Gniewkowo

2009

22

 

Korzus

Julian

KST Energa Manekin Toruń

2010

22

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

17-24

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

16

 

Mularczyk

Krzysztof

EMDEK Bydgoszcz

2008

16

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

 

Kobierski

Dawid

UKS Osowa Góra

2008

16

 

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

16

 

Kapusta

Bartek

UKS Osowa Góra

2009

16

 

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

16

 

Grobelski

Damian

Victoria Kołaczkowo

2009

16

25-26

Helwig

Miłosz

Kusy Laskowice

2008

10

 

Nogalski

Jakub

LUKS Chełmno

2008

10

27-28

Bukiej

Przemysław

Świecki KTS

2008

8

 

Kwiatkowski

Jakub

Świecki KTS

2009

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA