Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień41
miesiąc433
wszystkie330682

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Skrzatów
III WTK Skrzatów 16/17 Drukuj

 

       

 

III WTK Skrzatów  2016/17

 
   

12.03.206 CHEŁMNO

     
           

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno Kr.

2008

40

2.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

37

3.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

35

4.

Sawina

Maksymilian

KST Energa Manekin Toruń

2008

33

5-6

Rękas

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2008

31

 

Kluskiewicz

Dominik

UKS Osowa Góra

2008

31

7-8

Rękas

Maciej

KST Energa Manekin Toruń

2008

29

 

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno Kr.

2008

29

9-10

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

27

 

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

27

11-12

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Manekin Toruń

2008

25

 

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2008

25

13-16

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

22

 

Krzyżanowski

Jakub

Sokół Gniewkowo

2009

22

 

Korzus

Julian

KST Energa Manekin Toruń

2010

22

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

17-24

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

16

 

Mularczyk

Krzysztof

EMDEK Bydgoszcz

2008

16

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

 

Kobierski

Dawid

UKS Osowa Góra

2008

16

 

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

16

 

Kapusta

Bartek

UKS Osowa Góra

2009

16

 

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

16

 

Grobelski

Damian

Victoria Kołaczkowo

2009

16

25-26

Helwig

Miłosz

Kusy Laskowice

2008

10

 

Nogalski

Jakub

LUKS Chełmno

2008

10

27-28

Bukiej

Przemysław

Świecki KTS

2008

8

 

Kwiatkowski

Jakub

Świecki KTS

2009

8

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz