Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Skrzatek
III WTK Skrzatek 16/17 Drukuj

 

       

III WTK Skrzatek 2016/17

 
 

12.03.2017 CHEŁMNO

       
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

37

3.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

35

4.

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

33

5-6

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

31

 

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

31

7-8

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno Kr.

2008

29

 

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

29

9-10

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

27

 

Słupska

Malwina

Świecki KTS

2008

27

11-12

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

25

 

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

25

13-16

Małecka

Natalia

Victoria Kołaczkowo

2008

22

 

Stasiak

Nikola

Start Lubraniec

2009

22

 

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

22

 

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

22

17-24

Kuliczkowska

Sandra

Świecki KTS

2008

16

 

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

 

Fidala

Wenessa

ULKS Barcin

2010

16

 

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

16

 

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

16

 

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

16

25-32

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

Gużlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

8

 

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

Frąckowiak

Oliwia

Krajna Sępólno Kr.

2008

8

 

Olszewska

Martyna

Osowa Góra

2009

8

 

Olszewska

Maja

Osowa Góra

2009

8

 

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

8

33-40

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

5

 

Rządkowska

Aleksandra

Kusy Laskowice

2008

5

 

Zielińska

Weronika

LUKS Rynarzewo

2008

5

 

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

5

 

Kowalczyk

Weronika

Krajna Sępólno Kr.

2008

5

 

Kuffel

Maja

Świecki KTS

2008

5

 

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

5

 

Pająk

Aleksandra

LUKS Chełmno

2009

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA