Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień86
miesiąc401
wszystkie332007

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 16/17 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów  2016/17

   
 

5.03.2017  Laskowice

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

60

awans do III Grand Prix

2.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

57

awans do III Grand Prix

3.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

54

 

4.

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

52

 

5.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

50

 

6.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

48

 

7.

Kaczan

Stanisław

KST Energa Manekin Toruń

2004

46

 

8.

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

44

 

9.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

42

 

10.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

41

 

11-12

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

38

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

38

 

13-16

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

33

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

33

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

33

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

33

 

17-24

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

24

 

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

24

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

24

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

24

 

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

24

 

25-32

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

13

 

 

Witt

Marcel

KST Energa Manekin Toruń

2003

13

 

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

13

 

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

13

 

 

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

13

 

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

13

 

33-36

Kallas

Michał

KST Energa Manekin Toruń

2003

9

 

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

9

 

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2004

9

 

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

9

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz