Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień69
miesiąc320
wszystkie328475

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 16/17 Drukuj

 

       

III WTK Kadetek  2016/17

       
 

5.03.2017 Laskowice

             
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

     

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

60

awans do III Grand Prix

   

2.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

57

awans do III Grand Prix

   

3.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

54

     

4.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

52

     

5.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

50

     

6.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

48

     

7.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

46

     

8.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

44

     

9-10

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

41

     

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

41

     

11-12

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

38

     

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

38

     

13-16

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

33

     

 

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007\

33

     

 

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

33

     

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

33

     

17-24

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

24

     

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

     

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

24

     

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

24

     

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

24

     

 

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

24

     

 

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

24

     

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

24

     

25

Będzlowicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

17

     
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA