Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzie128
miesi帷469
wszystkie335490

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 16/17 Drukuj

 

       

III WTK M這dzików 2016/17

   
 

19.02.2017 Inowroc豉w

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

 

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

50

awans do III Grand Prix

2.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

47

awans do III Grand Prix

3.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

44

 

4.

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

42

 

5.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

40

 

6.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

39

 

7.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

38

 

8.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

36

 

9.

Kaczan

Stanis豉w

KST Energa-Manekin Toru

2004

35

 

10.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

34

 

11-12

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

31

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

31

 

13-16

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

28

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

28

 

 

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

28

 

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

28

 

17-24

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

 

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

20

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

20

 

 

Ma貫cki

Patryk

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

20

 

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

20

 

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

20

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

20

 

25-32

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudzi康z

2004

11

 

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

11

 

 

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

11

 

 

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

11

 

 

Szyma雟ki

Filip

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

11

 

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudzi康z

2004

11

 

 

Dzierzanowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

11

 

 

Panfil

Mi這sz

Piast Kruszwica

2005

11

 

33-45

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

6

 

 

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

6

 

 

Marchewka

Przemys豉w

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

6

 

 

Hasse

Hubert

KST Energa-Manekin Toru

2005

6

 

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

6

 

 

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

6

 

 

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

6

 

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Note Inowroc豉w

2009

6

 

 

Patyk

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

6

 

 

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

6

 

 

Jaworski

Micha

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

6

 

 

Szypura

Kamil

Sokó Gniewkowo

2009

6

 

 

Kawka

Wiktor

Sokó Gniewkowo

2009

6

 
             
             

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz