Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj23
tydzień108
miesiąc432
wszystkie327870

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 16/17 Drukuj

 

       

III WTK Seniorów 2016/17

   
 

15.01.2017 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

90

awans do III Grand Prix

2.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

2

85

awans do III Grand Prix

3.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

81

 

4.

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

77

 

5.

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

74

 

6.

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

72

 

7.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

70

 

8.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

68

 

9.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

65

 

10.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

63

 

11-12

Lach

Marcin

UKS Szaniec

77

60

 

 

Woskowicz

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

92

60

 

13-16

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

53

 

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

53

 

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

53

 

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

53

 

17-24

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

 

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

40

 

 

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

40

 

 

Pacholak

Arkadiusz

LUKS Chełmno

72

40

 

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

 

 

Petrynowski

Krzysztof

UKS Szaniec

86

40

 

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

40

 

25-28

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

27

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

27

 

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

27

 

 

Gończewski

Kacper

UKS Szaniec

2

27

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA