Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzień168
miesiąc469
wszystkie327907

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 16/17 Drukuj

 

       

III WTK Juniorów 2016/17

   
 

22.01.2017 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

70

awans do III Grand Prix

2.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

66

awans do III Grand Prix

3.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

62

 

4.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

59

 

5.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

57

 

6.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

55

 

7.

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

53

 

8.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

51

 

9.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

50

 

10.

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

49

 

11-12

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

45

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

45

 

13-16

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

39

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

39

 

17-24

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

28

 

 

Klarkowski

Cyprian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

28

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

28

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

28

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

28

 

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

28

 

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

28

 

25-32

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

16

 

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

16

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

16

 

 

Kaczan

Stanisław

KST Energa- Manekin Toruń

2004

16

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

16

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

16

 

33-39

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

11

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

11

 

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

11

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

11

 

 

Merholc

Michał

Piast Łasin

1999

11

 

 

Gończewski

Kacper

Szaniec Świecie/Osą

2002

11

 

 

Łukszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

10

 
             
 

Zawodnik Łukaszewski Mikołaj otrzymuje średnią punktów z poprzednich

 
 

turniejów - 10 punktów - udział w II Grand Prix Żaków

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA