Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień116
miesiąc320
wszystkie329165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 16/17 Drukuj

 

       

             

III WTK Żaków  2016/17

   
 

26.02.2017 Laskowice

         
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

40

awans do III Grand Prix

2.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

37

awans do III Grand Prix

3.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

35

 

4.

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

33

 

5.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

32

 

6.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

31

 

7.

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

30

 

8.

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

29

 

9.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

28

 

10.

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

27

 

11-12

Bajfus

Sebastian

KST Energa Maneki Toruń

2006

25

 

 

Sawina

Maksymilian

KST Energa Maneki Toruń

2008

25

 

13-16

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

22

 

 

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

22

 

 

Rękas

Miłosz

KST Energa Maneki Toruń

2008

22

 

 

Krupiński

Artur

Emdek Bydgoszcz

2006

22

 

17-24

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

 

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

16

 

 

Rękas

Maciej

KST Energa Maneki Toruń

2008

16

 

 

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Maneki Toruń

2008

16

 

 

Korzus

Julian

KST Energa Maneki Toruń

2010

16

 

 

Lorek

Jakub

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

16

 

25-32

Kobierski

Dawid

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

8

 

 

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

8

 

 

Bąkowski

Maksymilian

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

8

 

 

Staniec

Tymoteusz

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

8

 

 

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

8

 

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

Szot

Mikołaj

Kusy Laskowice

2007

8

 

 

Gondek

Miłosz

Kusy Laskowice

2007

8

 

33-34

Boguń

Łukasz

Kusy Laskowice

2007

5

 

 

Helwig

Miłosz

Kusy Laskowice

2008

5

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA