Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Skrzatka po III WTK
Skrzatka po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

Skrzatki po III WTK  2016/17

       
                 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

37

40

40

117

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

30

35

37

102

3.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

35

37

27

99

4.

Mitrenga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

31

29

31

91

5.

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

33

26

31

90

6.

Stasiak

Nicola

Start Lubraniec

2009

32

33

22

87

7.

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

28

26

29

83

8.

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno Kr.

2008

26

22

29

77

9.

Małecka

Natalia

Victoria Kołaczkowo

2008

29

26

22

77

10.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

 

31

35

66

11.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

27

22

16

65

12.

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

 

31

33

64

13.

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

24

22

16

62

14.

Fidala

Wanessa

ULKS Barcin

2010

22

13

16

51

15.

Krzyżanowska

Klaudia

Krajna Sępólno Kr.

2009

25

26

 

51

16.

Frąckowiak

Oliwia

Krajna Sępólno Kr.

2008

23

18

8

49

17.

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

 

22

25

47

18.

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

 

18

22

40

19.

Panek

Lena

LUKS Chełmno

2008

40

 

 

40

20.

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

 

29

8

37

21.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

 

13

16

29

22.

Słupska

Malwina

Świecki KTS

2008

 

 

27

27

23-24

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

 

18

8

26

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

 

18

8

26

25.

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

 

 

25

25

26.

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

 

8

16

24

27.

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

 

 

22

22

28.

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

 

13

8

21

29.

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

 

10

8

18

30-32

Kuliczkowska

Sandra

Świecki KTS

2008

 

 

16

16

 

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

 

 

16

16

 

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

 

 

16

16

33.

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

 

10

5

15

34.

Zielińska

Weronika

LUKS Rynarzewo

2008

 

8

5

13

35.

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

 

13

 

13

36-37

Olszewska

Martyna

UKS Osowa Góra

2009

 

 

8

8

 

Olszewska

Maja

UKS Osowa Góra

2009

 

 

8

8

38-43

Rządkowska

Aleksandra

Kusy Laskowice

2008

 

 

5

5

 

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

 

 

5

5

 

Kuffel

Maja

Świecki KTS

2008

 

 

5

5

 

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

 

 

5

5

 

Pająk

Aleksandra

LUKS Chełmno

2009

 

 

5

5

 

Kowalczyk

Weronika

Krajna Sępólno Kr.

2008

 

 

5

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA