Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzie100
miesi帷434
wszystkie325776

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

M這dzicy po III WTK 2016/17

       
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

52

77

97

226

2.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

59

56

62

177

3.

B豉chnio

Piotr

Szaniec

2004

42

54

59

155

4.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

44

44

62

150

5.

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

41

44

124

6.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

39

40

42

121

7.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

37

35

46

118

8.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

35

38

41

114

9.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

37

36

40

113

10.

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

28

28

54

110

11.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

31

31

36

98

12.

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

34

28

33

95

13.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

28

34

30

92

14.

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

28

33

28

89

15.

Kaczan

Stanis豉w

KST Energa-Manekin Toru

2004

31

20

37

88

16.

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

20

28

31

79

17.

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

28

20

68

18.

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

20

20

20

60

19.

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

11

20

22

53

20.

Ma貫cki

Patryk

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

20

11

22

53

21.

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

11

20

20

51

22.

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

28

22

 

50

23-25

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

11

11

20

42

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

11

11

20

42

 

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

11

11

20

42

26-27

Przekwas

Konrad

Sokó Gniewkowo

2004

20

20

 

40

 

Obr瑿ski

Marcel

LZS Victoria Ko豉czkowo

2004

20

20

 

40

28.

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudzi康z

2004

 

20

11

31

29.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

 

 

30

30

30.

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

7

11

11

29

31-32

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

11

7

11

29

 

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

11

7

11

29

33.

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

20

 

6

26

34.

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

11

7

6

24

35-36

Szyma雟ki

Filip

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

 

11

11

22

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudzi康z

2004

 

11

11

22

37.

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

20

 

 

20

38.

Dzierzanowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

7

11

18

39.

Marchewka

Przemys豉w

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

11

6

17

40.

Lorek

Jakub

Sokó Gniewkowo

2007

7

7

 

14

41-45

Hasse

Hubert

KST Energa-Manekin Toru

2005

 

7

6

13

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

 

7

6

13

 

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

 

7

6

13

 

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

7

 

6

13

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Note Inowroc豉w

2009

7

 

6

13

46.

Panfil

Mi這sz

Piast Kruszwica

2005

 

 

11

11

47.

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

7

 

 

7

48-52

Patyk

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

 

 

6

6

 

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

 

 

6

6

 

Jaworski

Micha

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

 

6

6

 

Szypura

Kamil

Sokó Gniewkowo

2009

 

 

6

6

 

Kawka

Wiktor

Sokó Gniewkowo

2009

 

 

6

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA