Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzie51
miesi帷414
wszystkie329259

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow M這dziczki po III WTK
M這dziczki po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

M這dziczki po III WTK 2016/17

       
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

77

65

87

229

2.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

59

62

54

175

3.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

59

54

59

172

4.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

56

54

56

166

5.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

39

44

54

137

6.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

44

42

42

128

7.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

31

38

54

123

8.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

37

40

41

118

9.

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

37

36

38

111

10.

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

28

28

54

110

11.

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

11

35

56

102

12.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

34

28

30

92

13.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

20

36

33

89

14.

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

28

31

30

89

15.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

39

41

 

80

16.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

31

20

28

79

17.

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

20

31

20

71

18.

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

20

28

22

70

19.

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

34

28

 

62

20-23

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

20

20

60

 

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

20

20

20

60

 

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

20

20

20

60

 

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

20

20

20

60

24.

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

37

57

25.

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

28

 

22

50

26.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

11

13

20

44

27.

Jaworska

Zofia

KST Energa Manekin Toru

2007

11

20

11

42

28.

Nikiel

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

13

11

35

29-30

鑿ikli雟ka

Amelia

Sokó Gniewkowo

2007

11

20

 

31

 

Lorek

Nikola

Sokó Gniewkowo

2005

11

20

 

31

31.

Wachowska

Sara

ULKS Barcin

2003

28

 

 

28

32-33

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

11

 

11

22

 

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

 

11

22

34-37

Mierzy雟ka

Katarzyna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

 

 

11

11

 

Dobruchowska

Martyna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

 

 

11

11

 

Grzegorek

Marta

IKTS Note Inowroc豉w

2005

 

 

11

11

 

Gu幢ecka

Katja

IKTS Note Inowroc豉w

2010

 

 

11

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA