Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Seniorki po III WTK
Seniorki po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

Seniorki po III WTK 2016/17

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

125

135

142

402

2.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

125

125

135

385

3.

Nowocin

Katarzyna

Emdek Bydgoszcz

1994

95

125

115

335

4.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

81

81

74

236

5.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

73

77

81

231

6.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

73

74

77

224

7.

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

82

70

65

217

8.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

69

68

60

197

9.

Bejenka

Karolina

Emdek Bydgoszcz

1997

63

60

68

191

10.

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

53

65

60

178

11.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

53

53

53

159

12.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

65

 

77

142

13.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

69

 

68

137

14-15

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

60

 

58

118

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

60

 

58

118

16.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

53

53

 

106

17.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

44

60

 

104

18.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

63

40

103

19.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

44

 

53

97

20-21

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

44

53

 

97

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

44

53

 

97

22.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

53

 

40

93

23.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

48

40

88

24-25

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

 

53

 

53

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

 

53

 

53

26-29

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

40

40

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

40

40

 

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

 

40

40

 

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

 

40

40

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA