Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

Juniorzy po III WTK  2016/17

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

230

230

190

650

2.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

168

210

190

568

3.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

164

151

151

466

4.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

162

168

90

420

5.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

151

85

133

369

6.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

80

80

55

215

7.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

66

76

62

204

8.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

56

50

50

156

9.

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

28

74

53

155

10.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

66

57

151

11.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

59

39

45

143

12.

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

52

51

39

142

13.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

28

39

59

126

14.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

 

74

123

15.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

45

39

123

16.

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

28

48

45

121

17.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

28

51

118

18.

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

10

55

49

114

19.

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

45

63

 

108

20.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

52

53

 

105

21.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

28

28

39

95

22.

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

28

39

28

95

23.

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

16

28

39

83

24.

Klarkowski

Cyprian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

45

10

28

83

25.

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

39

10

28

77

26.

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

28

28

72

27.

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

 

28

28

56

28.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

28

 

56

29.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

56

 

 

56

30.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

10

45

 

55

31.

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

16

28

54

32.

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

16

10

28

54

33.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

49

 

 

49

34.

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

 

28

16

44

35.

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

28

 

44

36.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

16

 

44

37-38

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

10

16

16

42

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

16

16

42

39.

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

 

39

 

39

40.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

 

39

41.

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

 

10

28

38

42.

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

10

16

36

43.

Kaczan

Stanisław

KST Energa- Manekin Toruń

2004

 

16

16

32

44.

Lewandowski

Mateusz

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

16

32

45.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

16

 

32

46-47

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

10

11

31

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

10

10

11

31

48.

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

9

10

11

30

49.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

10

10

10

30

50.

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

16

 

11

27

51-52

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

10

16

26

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

16

 

26

53-55

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

16

 

26

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

 

20

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

10

10

 

20

56.

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

10

 

19

57.

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

 

 

16

16

58.

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

16

 

 

16

59-61

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

 

 

11

11

 

Merholc

Michał

Piast Łasin

1999

 

 

11

11

 

Gończewski

Kacper

Szaniec Świecie/Osą

2002

 

 

11

11

62-63

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

 

10

 

10

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

 

10

 

10

64-66

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

10

 

 

10

 

Dabrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2005

10

 

 

10

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

10

 

 

10

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA