Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

Juniorki po III WTK 2016/17

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

147

166

190

503

2.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

153

131

131

415

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

113

129

164

406

4.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

127

95

74

296

5.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

80

80

85

245

6.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

60

61

76

197

7.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

53

74

62

189

8.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

56

62

55

173

9.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

59

55

57

171

10.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

52

52

52

156

11.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

45

59

51

155

12.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

45

53

150

13.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

49

48

45

142

14.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

39

39

117

15.

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

28

45

39

112

16.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

53

 

102

17.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

16

32

45

93

18.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

39

 

50

89

19.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

39

50

 

89

20.

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

16

32

39

87

21-22

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

39

 

67

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

28

39

 

67

23.

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

 

39

28

67

24.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

 

28

67

25.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

 

49

65

26.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

16

16

48

27.

Wycichowska

Agata

KST Energa Manekin Toruń

2000

16

32

 

48

28.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

 

28

44

29.

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

 

 

39

39

30.

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

32

 

32

31-35

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

28

 

 

28

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

28

 

 

28

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

28

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

28

 

 

28

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

28

 

 

28

36-37

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

 

 

28

28

 

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2005

 

 

28

28

38-39

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

16

 

 

16

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

16

40.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

11

 

 

11

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA