Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 16/17 Drukuj

 

       

   

Żaczki po III WTK  2016/17

         
                 

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

85

74

85

244

2.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

70

65

72

207

3.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

44

85

74

203

4.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

59

46

46

151

5.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

46

46

48

140

6.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

44

46

48

138

7.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

31

43

44

118

8.

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

43

42

33

118

9.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

35

32

42

109

10.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

46

48

 

94

11.

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

30

30

93

12.

Rujner

Liliana

LUKS Kusy Laskowice

2006

29

26

29

84

13.

Szypura

Kinga

Sokół Gniewkowo

2006

27

28

27

82

14.

Ćwiklińska

Amelia

Sokół Gniewkowo

2007

28

27

22

77

15.

Jaworska

Zofia

KST Energa Manekin Toruń

2007

25

25

26

76

16.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

 

24

41

65

17.

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

 

23

25

48

18.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

25

 

 

25

19.

Stasiak

Nikola

Start Lubraniec

2009

24

 

 

24

20-22

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

 

 

22

22

 

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

 

 

22

22

 

Kuliczkowska

Sandra

Niestowarzyszona

2008

 

 

22

22

23-29

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

 

 

16

16

 

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

 

 

16

16

 

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

 

 

16

16

 

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

 

 

16

16

 

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

 

 

16

16

 

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

 

 

16

16

 

Rządkowska

Aleksandra

Kusy Laskowice

2008

 

 

16

16

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA