Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Skrzat za sezon 16/17
Skrzat za sezon 16/17 Drukuj

 

       

 

Skrzaci za sezon 2016/17 (3 najl. wyniki)

       
 

10.06.2017 Laskowice

               
                   

LP

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno Kr.

2008

40

40

40

45

125

2.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

35

35

37

42

114

3.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

37

37

35

39

113

4.

Rękas

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2008

32

33

31

39

104

5.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

31

31

27

36

98

6.

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno Kr

2008

33

31

29

33

97

7.

Sawina

Maksymilian

KST Energa Manekin Toruń

2008

0

26

33

36

95

8.

Rękas

Maciej

KST Energa Manekin Toruń

2008

28

29

29

33

91

9.

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

26

26

22

30

82

10.

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Manekin Toruń

2008

29

26

25

25

80

11.

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno Kr

2008

30

22

27

0

79

12.

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

27

22

16

25

74

13.

Kobierski

Dawid

UKS Osowa Góra

2008

0

26

16

30

72

14.

Korzus

Julian

KST Energa Manekin Toruń

2010

0

29

22

20

71

15.

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

0

22

22

25

69

16.

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

24

18

16

20

62

17.

Kluskiewicz

Dominik

UKS Osowa Góra

2008

0

0

31

30

61

18.

Krzyżanowski

Jakub

Sokół Gniewkowo

2010

0

18

22

20

60

19.

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

25

13

16

16

57

20.

Mularczyk

Krzysztof

EMDEK Bydgoszcz

2008

23

18

16

0

57

21.

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2008

0

0

25

20

45

22.

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

0

0

16

25

41

23.

Owedyk

Tymon

KST Energa Manekin Toruń

2010

0

0

0

30

30

24.

Wyszyński

Karol

LUKS Chełmno

2008

0

13

0

16

29

25.

Szczygielski

Kacper

UKS Osowa Góra

2009

0

22

0

0

22

26.

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

0

18

0

0

18

27.

Nieśmiałek

Aleksander

UKS Osowa Góra

2008

0

0

0

16

16

28-29

Kapusta

Bartek

UKS Osowa Góra

2009

0

0

16

0

16

 

Grobelski

Damian

Victoria Kołaczkowo

2009

0

0

16

0

16

30-31

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

0

13

0

0

13

 

Kowalczyk

Krystian

UKS Osowa Góra

2009

0

13

0

0

13

32-33

Helwig

Miłosz

Kusy Laskowice

2008

0

0

10

0

10

 

Nogalski

Jakub

LUKS Chełmno

2008

0

0

10

0

10

34-35

Bukiej

Przemysław

Świecki KTS

2008

0

0

8

0

8

 

Kwiatkowski

Jakub

Świecki KTS

2009

0

0

8

0

8

                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA