Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Skrzatka za sezon 16/17
Skrzatka za sezon 16/17 Drukuj

 

       

Skrzatki za sezon 2016/17 (3 najl.wyniki)

         
                   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

37

40

40

45

125

2.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

35

37

27

42

114

3.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

30

35

37

39

111

4.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

0

31

35

36

102

5.

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

33

26

31

36

100

6.

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

28

26

29

39

96

7.

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

31

29

31

33

95

8.

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

0

31

33

30

94

9.

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno Kr.

2008

26

22

29

33

88

10.

Stasiak

Nicola

Start Lubraniec

2009

32

33

22

0

87

11.

Małecka

Natalia

Victoria Kołaczkowo

2008

29

26

22

0

77

12.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

27

22

16

25

74

13.

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

24

22

16

25

71

14.

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

0

18

22

30

70

15.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

0

18

8

30

56

16.

Fidala

Wanessa

ULKS Barcin

2010

22

13

16

16

54

17.

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

0

29

8

16

53

18.

Krzyżanowska

Klaudia

Krajna Sępólno Kr.

2009

25

26

0

0

51

19.

Frąckowiak

Oliwia

Krajna Sępólno Kr.

2008

23

18

8

0

49

20.

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

0

0

22

25

47

21.

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

0

22

25

0

47

22.

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

0

0

16

30

46

23.

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

0

18

8

20

46

24.

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

0

0

25

20

45

25.

Kuliczkowska

Sandra

Świecki KTS

2008

0

0

16

25

41

26.

Panek

Lena

LUKS Chełmno

2008

40

0

0

0

40

27.

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

0

0

16

20

36

28.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

0

13

16

0

29

29.

Słupska

Malwina

Świecki KTS

2008

0

0

27

0

27

30.

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

0

8

16

0

24

31-32

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

0

0

5

16

21

 

Pająk

Aleksandra

LUKS Chełmno

2009

0

0

5

16

21

33.

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

0

13

8

0

21

34.

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno Kr.

2011

0

0

0

20

20

35.

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

0

10

8

0

18

36.

Kosch

Weronika

Świecki KTS

2008

0

0

0

16

16

37.

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

0

10

5

0

15

38.

Zielińska

Weronika

LUKS Rynarzewo

2008

0

8

5

0

13

39.

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

0

13

0

0

13

40-41

Olszewska

Martyna

UKS Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

 

Olszewska

Maja

UKS Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

42-45

Rządkowska

Aleksandra

Kusy Laskowice

2008

0

0

5

0

5

 

Kuffel

Maja

Świecki KTS

2008

0

0

5

0

5

 

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

0

0

5

0

5

 

Kowalczyk

Weronika

Krajna Sępólno Kr.

2008

0

0

5

0

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA