Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj22
tydzień52
miesiąc415
wszystkie329260

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Kadet za sezon 16/17
Kadet za sezon 16/17 Drukuj

 

       

Kadeci za sezon 2016/17 (3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin-niest.

2002

70

90

0

78

238

2.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin-niest.

2003

74

63

0

78

215

3.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

70

70

53

62

202

4.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin-niest.

2002

63

68

0

64

195

5.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

54

50

63

60

177

6.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

45

44

51

67

163

7.

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

49

48

55

57

161

8.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

45

46

65

0

156

9.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

41

38

57

57

155

10.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

49

44

44

0

137

11.

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

27

27

47

51

125

12.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

45

42

38

0

125

13.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

38

24

33

51

122

14.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

52

38

27

0

117

15.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

0

24

38

51

113

16.

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

24

24

33

51

108

17.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

33

33

42

0

108

18.

Kaczan

Stanisław

KST Energa Manekin Toruń

2004

24

33

46

0

103

19.

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

33

13

24

43

100

20.

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

13

8

27

43

83

21.

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

24

8

24

35

83

22.

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

0

0

27

43

70

23.

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

13

27

24

0

64

24.

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

13

24

24

0

61

25.

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

9

8

0

43

60

26.

Witt

Marcel

KST Energa Manekin Toruń

2003

9

8

13

35

57

27-28

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

24

33

0

0

57

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

24

33

0

0

57

29-30

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

33

24

0

0

57

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

24

0

0

57

31.

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

0

13

36

0

49

32.

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

0

0

13

35

48

33.

Kallas

Michał

KST Energa Manekin Toruń

2003

0

0

9

35

44

34.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

0

8

33

0

41

35.

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

13

13

0

39

36.

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

24

8

0

0

32

37.

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

9

8

13

0

30

38-39

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

13

13

0

0

26

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

13

13

0

0

26

40.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

0

0

24

0

24

41.

Różycki

Szymon

KST Energa Manekin Toruń

2004

24

0

0

0

24

42.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

9

0

13

0

22

43.

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

0

8

13

0

21

44.

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

13

8

0

0

21

45.

Błachowicz

Mikołaj

Kusy Laskowice

2002

9

8

0

0

17

46-47

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

0

0

13

0

13

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

0

0

13

0

13

48-50

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

13

0

0

13

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

0

13

0

0

13

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

0

13

0

0

13

51.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

0

0

0

13

52-54

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

0

0

9

0

9

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2004

0

0

9

0

9

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

0

9

0

9

55-57

Wołodźko

Filip

KST Energa Manekin Toruń

2004

9

0

0

0

9

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

9

0

0

0

9

 

Żeglarski

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2003

9

0

0

0

9

58-60

Wacławik

Wojciech

UKS 22 Włocławek

2002

0

8

0

0

8

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

0

8

0

0

8

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

0

8

0

0

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA