Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Senior za sezon 16/17
Senior za sezon 16/17 Drukuj

 

       

Seniorzy za sezon 2016/17 ( 3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

 

 

 

340

lista św.

2.

Badowski

Marek

Gwiazda Bydgoszcz

97

250

275

218

370

895

3.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

222

200

250

240

712

4.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

170

146

180

550

5.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

115

135

142

180

457

6.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

69

144

125

125

394

7.

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

135

125

100

83

360

8.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

79

115

98

338

9.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

90

77

0

125

292

10.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

95

68

68

98

261

11.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

85

63

63

105

253

12.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

69

70

70

98

238

13.

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

73

81

74

63

228

14.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

53

70

70

83

223

15.

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

72

53

83

220

16.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

58

0

40

110

208

17.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

53

53

83

189

18.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

65

60

27

63

188

19.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

40

53

83

176

20.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

53

40

83

176

21.

Woskowicz

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

92

0

0

60

98

158

22.

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

40

25

0

83

148

23.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

40

40

63

143

24.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

40

0

63

143

25.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

0

135

0

0

135

26.

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

25

40

27

63

130

27.

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

0

0

77

51

128

28.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

40

25

53

0

118

29.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

53

0

0

63

116

30.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

25

27

63

115

31.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

0

40

0

63

103

32.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

25

0

51

101

33.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

53

0

0

93

34.

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

25

25

40

0

90

35.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

5

0

0

83

88

36.

Gabski

Marek

Rogóźno

73

40

40

0

0

80

37.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

74

0

0

0

74

38.

Lach

Marcin

Szaniec Świecie/Osą

 

0

0

60

0

60

39.

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

53

0

0

0

53

40.

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

25

25

0

0

50

41.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

0

0

45

0

45

42.

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

18

25

0

0

43

43-45

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

 

0

0

40

0

40

 

Pacholak

Arkadiusz

LUKS Chełmno

72

0

0

40

0

40

 

Petrynowski

Krzysztof

Szaniec Świecie/Osą

86

0

0

40

0

40

46-47

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

0

40

0

0

40

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

40

0

0

40

48.

Gończewski

Kacper

Szaniec Świecie/Osą

2

0

0

27

0

27

49-50

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

25

0

0

0

25

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

25

0

0

0

25

51

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

18

0

0

0

18

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA