Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Juniorka za sezon 16/17
Juniorka za sezon 16/17 Drukuj

 

       

Juniorki za sezon 2016/17 ( 3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

147

166

190

160

516

2.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

153

131

131

160

444

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

113

129

164

130

423

4.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

127

95

74

130

352

5.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

80

80

85

110

275

6.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

60

61

76

110

247

7.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

53

74

62

94

230

8.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

56

62

55

64

182

9.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

59

55

57

0

171

10.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

52

52

52

0

156

11.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

45

59

51

0

155

12.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

45

53

0

150

13.

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

28

45

39

60

144

14.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

39

39

64

142

15.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

49

48

45

0

142

16.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

16

32

45

60

137

17.

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

16

32

39

56

127

18.

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

0

0

39

71

110

19.

Wycichowska

Agata

KST Energa Manekin Toruń

2000

16

32

0

56

104

20.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

53

0

0

102

21.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

39

0

50

0

89

22.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

39

50

0

0

89

23.

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

0

39

28

0

67

24.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

0

28

0

67

25-26

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

39

0

0

67

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

28

39

0

0

67

27.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

0

49

0

65

28.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

16

16

0

48

29.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

0

28

0

44

30.

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

32

0

0

32

31-32

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

0

0

28

0

28

 

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2005

0

0

28

0

28

33-37

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

28

0

0

0

28

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

28

0

0

0

28

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

28

0

0

0

28

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

28

0

0

0

28

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

28

0

0

0

28

38-39

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

16

0

0

0

16

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

0

0

0

16

40.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

11

0

0

0

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA