Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK Skrzatek
I WTK Skrzatek 17/18 Drukuj

 

       

I WTK Skrzatek 2017/18

 
 

15.10.2017 Laskowice

       
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

37

3.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

35

4.

Kowalska

Julia

Niestowarzyszona

2009

33

5.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

32

6.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

31

7.

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

30

8.

Knapik

Marta

Krajna Sępólno Kr.

2009

29

9.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

28

10.

Fidala

Wanessa

ULKS Barcin

2010

27

11.

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

26

12.

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

25

13.

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

24

14.

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

23

15.

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

22

16.

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

21

17.

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

20

18.

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno Kr.

2010

19

19.

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

18

20.

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno Kr.

2011

17

21.

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

15

22.

Klemińska

Zofia

LUKS Chełmno

2010

15

23.

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

13

24.

Masłowska

Łucja

Kusy Laskowice

2010

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA