Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK Kadetek
I WTK Kadetek 17/18 Drukuj

 

       

I WTK Kadetek 2017/18

   
 

9.09.2017 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

 

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

60

awans do I Grand Prix

2.

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

57

awans do I Grand Prix

3.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

54

 

4.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

52

 

5.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

50

 

6.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

48

 

7.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

46

 

8.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

44

 

9.

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

42

 

10.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

41

 

11-12

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

38

 

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

38

 

13-16

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

33

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

33

 

 

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

33

 

17-24

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

24

 

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

24

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

 

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

24

 

 

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

24

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

24

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA