Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie18
miesi帷503
wszystkie327941

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK M這dzik闚
I WTK M這dzik闚 17/18 Drukuj

 

       

I WTK M這dzików 2017/18

   
 

10.09.2017 Che軛no

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

50

awans do I Grand Prix

2.

Kubiak

Miko豉j

UKS Ko豉czkowo

2006

47

awans do I Grand Prix

3.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

44

 

4.

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

42

 

5.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

40

 

6.

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

39

 

7.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

38

 

8.

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

36

 

9.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

35

 

10.

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

34

 

11-12

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

31

 

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

31

 

13-16

Januszewski

Bartosz

UKS Ko豉czkowo

2005

28

 

 

Ma貫cki

Patryk

UKS Ko豉czkowo

2006

28

 

 

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

28

 

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

28

 

17-24

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

20

 

 

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

20

 

 

Szyma雟ki

Filip

UKS Ko豉czkowo

2006

20

 

 

Wypij

Rados豉w

Energa KTS Toru

2005

20

 

 

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

20

 

 

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

20

 

 

Jilke

Wiktor

LKS Kamionka

2007

20

 

 

Jasi雟ki

ㄆkasz

IKTS Note Inowroc豉w

2005

20

 

25-32

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

11

 

 

Panfil

Mi這sz

Piast Kruszwica

2005

11

 

 

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

11

 

 

Szypura

Kamil

Sokó Gniewkowo

2009

11

 

 

S豉bikowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

11

 

 

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

11

 

 

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

11

 

 

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

11

 

33-39

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

7

 

 

Kawka

Wiktor

Sokó Gniewkowo

2009

7

 

 

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

7

 

 

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

7

 

 

Smuczy雟ki

Karol

Kusy Laskowice

2006

7

 

 

Bogu

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2007

7

 

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

7

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA