Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 17/18 Drukuj

 

       

I WTK Seniorów 2017/18

   
 

1.10.2017 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Kulpa

Konrad

Energa KST Toruń

94

90

awans do I Grand Prix

2.

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

85

awans do I Grand Prix

3.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

81

 

4.

Tomaszuk

Tomasz

Gwiazda Bydgoszcz

97

77

 

5.

Węderlich

Damian

Energa KST Toruń

98

74

 

6.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

72

 

7.

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

70

 

8.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

68

 

9-10

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

64

 

 

Woskowicz

Mateusz

Pogoń Mogilno

92

64

 

11-12

Makowski

Kacper

Gwiazda Bydgoszcz

98

60

 

 

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

60

 

13-16

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

 

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

53

 

 

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

 

 

Strychalski

Filip

UKS TOP Solec Kuj.

98

53

 

17-24

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

40

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

 

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

40

 

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

40

 

 

Maruszak

Piotr

UKS TOP Solec Kuj.

95

40

 

 

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

 

 

Piekalski

Sławomir

UKS OSiR Brodnica

78

40

 

 

Szymanek

Bartosz

Energa KST Toruń

93

40

 

25-32

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

25

 

 

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

25

 

 

Piotrowski

Krzysztof

Energa KST Toruń

69

25

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

1

25

 

 

Glica

Rafał

KS Gotyk Toruń

1

25

 

 

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

25

 

33-46

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

17

 

 

Wiśniewski

Rafał

LUKS Kołaczkowo

93

17

 

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

17

 

 

Gabski

Marek

Rogóźno

73

17

 

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

17

 

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

17

 

 

Sobociński

Ryszard

Plemięta

58

17

 

 

Stasiak

Łukasz

Piast Kruszwica

82

17

 

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

17

 

 

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

17

 

 

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

17

 

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

17

 

 

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

17

 

 

Kurtyka

Tomasz

Energa KST Toruń

95

17

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA