Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK Żaków
I WTK Żaków 17/18 Drukuj

 

     

             

I WTK Żaków 2017/18

   
 

22.10.2017 Gniewkowo

         
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

40

awans do I Grand Prix

2.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

37

awans do I Grand Prix

3.

Rękas

Miłosz

Energa KST Toruń

2008

35

 

4.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

 

5.

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

32

 

6.

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

31

 

7.

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

30

 

8.

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kujawski

2007

29

 

9.

Jilke

Wiktor

Kamionka Kamień Kr.

2007

28

 

10.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

27

 

11-12

Rękas

Maciej

Energa KST Toruń

2008

25

 

 

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

25

 

13-16

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

22

 

 

Korzus

Julian

Energa KST Toruń

2010

22

 

 

Owedyk

Tymon

Energa KST Toruń

2010

22

 

 

Andrzejewski

Seweryn

UKS OSiR Brodnica

2007

22

 

17-24

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

 

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Bąkowski

Maksym

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

Grabowski

Ksawery

Energa KST Toruń

2007

16

 

 

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

16

 

 

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

25-32

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

8

 

 

Bołądź

Krzysztof

Energa KST Toruń

2008

8

 

 

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

8

 

 

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

8

 

 

Boguń

Łukasz

Kusy Laskowice

2007

8

 

 

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

8

 

 

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

8

 

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

8

 

33-43

Kmit

Bolesław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

 

 

Gawiński

Franciszek

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Kołodziej

Szymon

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Łukaszewski

Paweł

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Świtała

Bartłomiej

UKS Rynarzewo

2008

4

 

 

Grobelski

Damian

LUKS Kołaczkowo

2009

4

 

 

Zieliński

Sambor

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

 

 

Marks

Julian

LUKS Chełmno

2008

4

 

 

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

4

 

 

Kapusta

Bartosz

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

4

 

 

Jaworski

Adrian

Kusy Laskowice

2007

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA