Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień69
miesiąc320
wszystkie328475

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK Żaczek
I WTK Żaczek 17/18 Drukuj

 

      

   

I WTK Żaczek 2017/18

     
 

22.10.2017 Gniewkowo

       
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

40

awans do I Grand Prix

2.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

37

awans do I Grand Prix

3.

Jaworska

Zofia

Energa KST Toruń

2007

35

 

4.

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

33

 

5.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

32

 

6.

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

31

 

7.

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

30

 

8.

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

29

 

9-10

Wendland

Rozalia

UKS Rynarzewo

2008

27

 

 

Małecka

Natalia

UKS Kołaczkowo

2008

27

 

11-12

Czajkowska

Martyna

UKS Rynarzewo

2008

25

 

 

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

25

 

13-16

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

22

 

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

 

 

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

22

 

 

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

22

 

17-24

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

16

 

 

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

Kujawa

Katarzyna

UKS Rynarzewo

2009

16

 

 

Majdan

Lena

UKS Rynarzewo

2008

16

 

 

Mikuła

Małgorzata

UKS Rynarzewo

2009

16

 

 

Bucoń

Maja

UKS Kołaczkowo

2008

16

 

 

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

16

 

 

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

16

 

25-32

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

Bukowska

Joanna

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

 

 

Kowalska

Oliwia

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

 

 

Mensch

Martyna

UKS Rynarzewo

2009

8

 

 

Bielec

Luiza

LUKS Chełmno

2008

8

 

 

Łęgowska

Maja

UKS Kołaczkowo

2008

8

 

 

Babkiewicz

Wiktoria

UKS Rynarzewo

2009

8

 

 

Fidala

Wannesa

ULKS Barcin

2010

8

 

33-43

Kludzikowska

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

Kałaczyńska

Aniela

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

Kijek

Marta

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

Błążejewska

Maja

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Witkowska

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2008

4

 

 

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

4

 

 

Kwels

Julia

LUKS Chełmno

2007

4

 

 

Belter

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Bryła

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

4

 

 

Ostrowska

Julia

ULKS Barcin

2007

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA