Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Kadeci po I WTK
Kadeci po I WTK 17/18 Drukuj

 

       

Kadeci po I WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

   

1.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

74

   

2.

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

2003

70

   

3.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

63

   

4.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

52

   

5.

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

50

   

6.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

48

   

7.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

46

   

8.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

44

   

9.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

42

   

10.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

41

   

11-12

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

38

   

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

38

   

13-16

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

33

   

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

33

   

 

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

33

   

 

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

33

   

17-24

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

24

   

 

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

24

   

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

   

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

24

   

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

24

   

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

24

   

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

24

   

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

24

   

25-32

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

13

   

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

13

   

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

13

   

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

   

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

13

   

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

13

   

 

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

13

   

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

   

33-34

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

9

   

 

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

9

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA