Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień18
miesiąc503
wszystkie327941

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Juniorzy po I WTK
Juniorzy po I WTK 17/18 Drukuj

 

      

Juniorzy po I WTK 2017/18

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

2000

230

2.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

2000

166

3.

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

164

4.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

162

5.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

74

6.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

74

7.

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

62

8.

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

59

9.

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

57

10.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

55

11.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

53

12.

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

51

13-14

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

49

15-16

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

45

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

17-20

Kaczan

Stanisław

 Energa KST Toruń

2001

39

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

39

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

39

21-28

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

28

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

 

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

 

Lewandowski

Mateusz

Energa KST Toruń

2002

28

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

28

29-36

Zgliński

Antoni

Energa KST Toruń

2004

16

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

 

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

16

 

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

16

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

16

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

16

 

Cichoracki

Miłosz

Gotyk Toruń

2001

16

37-47

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

10

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

10

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

10

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

10

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

Oswald

Kamil

Energa KST Toruń

2000

10

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

10

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

10

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA