Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj30
tydzień126
miesiąc540
wszystkie322477

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK Skrzatek
II WTK Skrzatek 17/18 Drukuj

 

     

II WTK Skrzatek 2017/18

 
 

10.12.2017 Toruń

       
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

37

3.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

35

4.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

33

5.

Knapik

Marta

Krajna Sępólno Kr.

2009

32

6.

Olszewska

Maja

UKS Osowa Góra

2009

31

7.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

30

8.

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

29

9.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

28

10.

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

27

11-12

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

25

 

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

25

13-16

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

22

 

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

22

 

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

22

 

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno Kr.

2010

22

17-20

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

18

 

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

18

 

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno Kr.

2011

18

 

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

18

21-24

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

13

 

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

13

 

Klemińska

Zofia

LUKS Chełmno

2010

13

 

Olszewska

Martyna

UKS Osowa Góra

2009

13

25.

Masłowska

Łucja

Kusy Laskowice

2010

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA