Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzie111
miesi帷454
wszystkie323756

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK M這dzik闚
II WTK M這dzik闚 17/18 Drukuj

 

       

II WTK M這dzików 2017/18

   
 

29.10.2017 Inowroc豉w

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

 

1.

Kubiak

Miko豉j

UKS Ko豉czkowo

2006

50

awans do II Grand Prix

2.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

47

awans do II Grand Prix

3.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

44

 

4.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

42

 

5.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

40

 

6.

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

39

 

7.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

38

 

8.

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

9.

Januszewski

Bartosz

UKS Ko豉czkowo

2005

35

 

10.

Ma貫cki

Patryk

UKS Ko豉czkowo

2006

34

 

11-12

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

31

 

 

Szyma雟ki

Filip

UKS Ko豉czkowo

2006

31

 

13-16

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

28

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

28

 

 

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

28

 

 

Afryka雟ki

Bartosz

KS Gotyk Toru

2006

28

 

17-24

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

20

 

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

20

 

 

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

20

 

 

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

20

 

 

Wypij

Rados豉w

Energa KTS Toru

2005

20

 

 

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

20

 

 

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

20

 

 

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

20

 

25-32

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

11

 

 

Jasi雟ki

ㄆkasz

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

 

 

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

11

 

 

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

11

 

 

Majewski

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

11

 

 

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

11

 

 

Garstka

Bart這miej

UKS Osowa Góra

2007

11

 

 

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

11

 

33-48

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

6

 

 

Panfil

Mi這sz

Piast Kruszwica

2005

6

 

 

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

6

 

 

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

6

 

 

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

6

 

 

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

6

 

 

Bogu

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2007

6

 

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

Hasse

Hubert

Energa KTS Toru

2005

6

 

 

Gabor

Damian

Energa KTS Toru

2006

6

 

 

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

6

 

 

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

6

 

 

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

6

 

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

Dzier瘸nowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

6

 

 

Grubecki

Pawe

LZS Jastrz瑿ie

2006

6

 

49-51

Czerwi雟ki

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

5

 

 

Kompa Mróz

Jakub

UKS Osowa Góra

2007

5

 

 

Wróblewski

Aleksander

UKS Osowa Góra

2007

5

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA