Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień18
miesiąc503
wszystkie327941

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK Juniorek
II WTK Juniorek 17/18 Drukuj

 

       

II WTK Juniorek 2017/18

   
 

19.11.2017 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

70

awans do II Grand Prix

2.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

66

awans do II Grand Prix

3.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

62

 

4.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

59

 

5.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

57

 

6.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

55

 

7.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

53

 

8.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

51

 

9.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

50

 

10.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

48

 

11-12

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

45

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

45

 

13-16

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

 

Wycichowska

Agata

Energa KST Toruń

2000

39

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

39

 

 

Wycichowska

Amelia

Energa KST Toruń

2007

39

 

17-19

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

32

 

 

Rękas

Julia

Energa KST Toruń

2001

32

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

32

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA