Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 17/18 Drukuj

 

       

             

II WTK Żaków 2017/18

   
 

17.12.2017 Laskowice

         
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

40

awans do II Grand Prix

2.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

37

awans do II Grand Prix

3.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

35

 

4.

Rękas

Miłosz

KTS Energa Maneki Toruń

2008

33

 

5.

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

32

 

6.

Jilke

Wiktor

Kamionka Kamień Kr.

2007

31

 

7.

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

30

 

8.

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

29

 

9.

Sawina

Maksymilian

KTS Energa Maneki Toruń

2008

28

 

10.

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

27

 

11-12

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kujawski

2007

25

 

 

Korzus

Julian

Energa KST Toruń

2010

25

 

13-16

Rękas

Maciej

KTS Energa Maneki Toruń

2008

22

 

 

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

22

 

 

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

22

 

 

Heyka

Ignacy

KTS Energa Maneki Toruń

2007

22

 

17-24

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

16

 

 

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

16

 

 

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

 

Boguń

Łukasz

Kusy Laskowice

2007

16

 

 

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

16

 

 

Zieliński

Sambor

Gwiazda Bydgoszcz

2007

16

 

 

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

16

 

25-32

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

8

 

 

Bołądź

Krzysztof

KTS Energa Maneki Toruń

2008

8

 

 

Gawiński

Franciszek

UKS Rynarzewo

2009

8

 

 

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

8

 

 

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

8

 

 

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

8

 

 

Skorupski

Mateusz

LUKS Chełmno

2009

8

 

33-46

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

4

 

 

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

4

 

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

4

 

 

Świtała

Bartłomiej

UKS Rynarzewo

2008

4

 

 

Grobelski

Damian

LUKS Kołaczkowo

2009

4

 

 

Marks

Julian

LUKS Chełmno

2008

4

 

 

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

4

 

 

Felcyn

Filip

UKS Rynarzewo

2008

4

 

 

Lis

Tomasz

UKS Rynarzewo

2008

4

 

 

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

4

 

 

Kerner

Aleksander

Sokół Gniewkowo

2007

4

 

 

Radosz

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

4

 

 

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kujawski

2007

4

 

 

Skorupski

Paweł

LUKS Chełmno

2007

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA