Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień41
miesiąc433
wszystkie330682

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK Żaczek
II WTK Żaczek 17/18 Drukuj

 

      

   

II WTK Żaczek 2017/18

     
 

17.12.2017 Laskowice

       
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

awans do II Grand Prix

2.

Jaworska

Zofia

Energa KST Toruń

2007

37

awans do II Grand Prix

3.

Małecka

Natalia

UKS Kołaczkowo

2008

35

 

4.

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

33

 

5.

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

32

 

6.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

31

 

7.

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

30

 

8.

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

29

 

9-10

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

27

 

 

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

27

 

11-12

Czajkowska

Martyna

UKS Rynarzewo

2008

25

 

 

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

25

 

13-16

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

22

 

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

 

 

Bucoń

Maja

UKS Kołaczkowo

2008

22

 

 

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

22

 

17-24

Wendland

Rozalia

UKS Rynarzewo

2008

16

 

 

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

16

 

 

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

Kujawa

Katarzyna

UKS Rynarzewo

2009

16

 

 

Majdan

Lena

UKS Rynarzewo

2008

16

 

 

Mikuła

Małgorzata

UKS Rynarzewo

2009

16

 

 

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

16

 

 

Łęgowska

Maja

UKS Kołaczkowo

2008

16

 

25-32

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

Bielec

Luiza

LUKS Chełmno

2008

8

 

 

Babkiewicz

Wiktoria

UKS Rynarzewo

2009

8

 

 

Kludzikowska

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

 

 

Witkowska

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2008

8

 

 

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

8

 

 

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

8

 

 

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

8

 

33-47

Kowalska

Oliwia

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

Mensch

Martyna

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Fidala

Wannesa

ULKS Barcin

2010

4

 

 

Kałaczyńska

Aniela

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

Kijek

Marta

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

Błążejewska

Maja

UKS Rynarzewo

2009

4

 

 

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

4

 

 

Ostrowska

Julia

ULKS Barcin

2007

4

 

 

Kosch

Weronika

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

4

 

 

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

4

 

 

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

4

 

 

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

4

 

 

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

4

 

 

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

4

 

 

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2009

4

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz