Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Skrzat po II WTK
Skrzat po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

 

Skrzaci po II WTK  2017/18

       
               

LP

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

40

40

80

2.

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

35

37

72

3.

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

37

33

70

4.

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

33

35

68

5.

Owedyk

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

32

31

63

6.

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

30

28

58

7.

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

28

29

57

8.

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

31

25

56

9.

Kwiatkowski

Jakub

Świecki KTS

2009

27

27

54

10.

Różański

Konrad

OSiR Brodnica

2009

23

22

45

11.

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

22

22

44

12.

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

26

18

44

13.

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

21

22

43

14.

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

24

18

42

15.

Radosz

Aleksander

UKS Osowa Góra

2009

19

22

41

16.

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

25

11

36

17.

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2009

20

13

33

18.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

 

32

32

19.

Kurta

Piotr

Energa KTS Toruń

2011

 

30

30

20.

Hołda

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2011

17

13

30

21.

Szczygielski

Kacper

UKS Osowa Góra

2009

29

 

29

22.

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

 

25

25

23-24

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

 

18

18

 

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

 

18

18

25.

Mikulski

Adam

UKS Osowa Góra

2009

18

 

18

26-27

Przyjemski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2010

 

13

13

 

Pieszak

Adam

Niestowarzyszony

2010

 

13

13

28.

Wielkanowski

Wojciech

UKS Osowa Góra

2010

 

11

11

               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA