Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień19
miesiąc504
wszystkie327942

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Skrzatka po II WTK
Skrzatka po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

Skrzatki po II WTK  2017/18

     
               

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

40

80

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

37

37

74

3.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

35

33

68

4.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

32

35

67

5.

Knapik

Marta

Krajna Sępólno Kr.

2009

29

32

61

6.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

31

30

61

7.

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

30

27

57

8.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

28

28

56

9.

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

24

29

53

10.

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

26

22

48

11.

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

25

22

47

12.

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

21

25

46

13.

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

20

22

42

14.

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno Kr.

2010

19

22

41

15.

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

23

18

41

16.

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

18

18

36

17.

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno Kr.

2011

17

18

35

18.

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

22

13

35

19.

Kowalska

Julia

Niestowarzyszona

2009

33

 

33

20.

Olszewska

Maja

UKS Osowa Góra

2009

 

31

31

21-22

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

15

13

28

 

Klemińska

Zofia

LUKS Chełmno

2010

15

13

28

23.

Fidala

Wanessa

ULKS Barcin

2010

27

 

27

24.

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

 

25

25

25.

Masłowska

Łucja

Kusy Laskowice

2010

13

11

24

26.

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

 

18

18

27.

Olszewska

Martyna

UKS Osowa Góra

2009

 

13

13

28.

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

13

 

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA