Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień44
miesiąc407
wszystkie329252

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

Kadeci po II WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

74

90

164

2.

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

2003

70

68

138

3.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

52

57

109

4.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

63

42

105

5.

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

50

50

100

6.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

46

48

94

7.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

48

46

94

8.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

38

47

85

9.

Kulczycki

Alan

Olimpia Unia Grudziądz

2006

 

76

76

10.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

42

33

75

11.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

33

40

73

12.

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

33

38

71

13.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

38

33

71

14.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

44

24

68

15.

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

33

33

66

16.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

41

24

65

17.

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

24

38

62

18.

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

24

33

57

19-22

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

24

48

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

24

24

48

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

24

24

48

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

24

24

48

23.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

33

13

46

24.

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

13

24

37

25-26

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

24

13

37

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

24

13

37

27-32

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

13

13

26

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

13

13

26

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

13

26

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

13

13

26

 

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

13

13

26

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

13

26

33.

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

 

24

24

34.

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

9

13

22

35.

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

13

 

13

36-37

Wypij

Rafał

Energa KTS Toruń

2005

 

9

9

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

9

9

38.

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

9

 

9

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA