Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień18
miesiąc503
wszystkie327941

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

Kadetki po II WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

Razem

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

74

74

148

2.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

74

68

142

3.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

74

57

131

4.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

70

48

118

5.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

55

58

113

6.

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

65

45

110

7.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

51

53

104

8.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

47

55

102

9.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

50

44

94

10.

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

38

46

84

11.

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

42

42

84

12.

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

33

41

74

13.

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

33

38

71

14.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

36

33

69

15.

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

33

33

66

16.

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

24

38

62

17-19

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

24

33

57

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

24

33

57

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

33

57

20-21

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

24

27

51

 

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

24

27

51

22.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

38

 

38

23.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

 

27

27

24-25

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

24

 

24

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

24

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA