Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzie172
miesi帷484
wszystkie325826

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow M這dzicy po II WTK
M這dzicy po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

M這dzicy po II WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudzi康z

2006

101

93

194

2.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

62

65

127

3.

Kubiak

Miko豉j

UKS Ko豉czkowo

2006

54

65

119

4.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

37

62

99

5.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

40

54

94

6.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

40

44

84

7.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

44

40

84

8.

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

42

39

81

9.

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

34

38

72

10.

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

39

31

70

11.

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

38

28

66

12.

Ma貫cki

Patryk

UKS Ko豉czkowo

2006

28

36

64

13.

Januszewski

Bartosz

UKS Ko豉czkowo

2005

28

35

63

14.

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

31

28

59

15.

Szyma雟ki

Filip

UKS Ko豉czkowo

2006

20

31

51

16.

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

31

20

51

17.

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

28

20

48

18-20

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

20

20

40

 

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

20

20

40

 

Wypij

Rados豉w

Energa KTS Toru

2005

20

20

40

21.

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

30

6

36

22-23

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

11

20

31

 

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

11

20

31

24-25

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

20

11

31

 

Jasi雟ki

ㄆkasz

IKTS Note Inowroc豉w

2005

20

11

31

26.

Afryka雟ki

Bartosz

Gotyk Toru

2006

 

30

30

27.

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

28

28

28.

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

11

11

22

29.

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

 

20

20

30-31

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

20

 

20

 

Jilke

Wiktor

LKS Kamionka

2007

20

 

20

32.

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

7

11

18

33-36

Panfil

Mi這sz

Piast Kruszwica

2005

11

6

17

 

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

11

6

17

 

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

11

6

17

 

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

11

6

17

37-39

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

7

6

13

 

Bogu

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2007

7

6

13

 

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

7

6

13

40-43

Majewski

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

 

11

11

 

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

 

11

11

 

Garstka

Bart這miej

UKS Osowa Góra

2007

 

11

11

 

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

 

11

11

44.

Szypura

Kamil

Sokó Gniewkowo

2009

11

 

11

45-47

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

7

 

7

 

Kawka

Wiktor

Sokó Gniewkowo

2009

7

 

7

 

Smuczy雟ki

Karol

Kusy Laskowice

2006

7

 

7

48-55

Hasse

Hubert

Energa KTS Toru

2005

 

6

6

 

Gabor

Damian

Energa KTS Toru

2006

 

6

6

 

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

 

6

6

 

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

 

6

6

 

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

 

6

6

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

 

6

6

 

Dzier瘸nowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

6

6

 

Grubecki

Pawe

LZS Jastrz瑿ie

2006

 

6

6

56-58

Czerwi雟ki

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

 

5

5

 

Kompa Mróz

Jakub

UKS Osowa Góra

2007

 

5

5

 

Wróblewski

Aleksander

UKS Osowa Góra

2007

 

5

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA