Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj30
tydzień126
miesiąc540
wszystkie322477

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

Juniorzy po II WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

2000

230

166

396

2.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

162

230

392

3.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

2000

166

190

356

4.

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

164

168

332

5.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

74

80

154

6.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

74

74

148

7.

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

59

63

122

8.

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

62

59

121

9.

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

57

55

112

10.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

49

61

110

11.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

53

57

110

12.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

49

98

13.

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

51

39

90

14.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

43

82

15.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

16

62

78

16.

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

39

67

17.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

39

28

67

18-19

Zgliński

Antoni

Energa KST Toruń

2004

16

45

61

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

45

61

20.

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

45

16

61

21-25

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

28

56

 

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

28

56

 

Lewandowski

Mateusz

Energa KST Toruń

2002

28

28

56

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

28

56

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

28

28

56

26.

Kaczan

Stanisław

 Energa KST Toruń

2001

39

16

55

27.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

55

 

55

28.

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

 

49

49

29.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

4

49

30.

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

20

48

31.

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

16

28

44

32.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

28

16

44

33.

Kwaśnik

Piotr

Sokół Gniewkowo

2003

 

39

39

34.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

39

 

39

35.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

10

28

38

36.

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

16

32

37.

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

16

14

30

38-40

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

16

26

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

10

16

26

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

16

26

41.

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

16

10

26

42.

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

10

10

20

43.

Cichoracki

Miłosz

Gotyk Toruń

2001

16

 

16

44-52

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

 

10

10

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

 

10

10

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

 

10

10

 

Szeląg

Olwer

Piast Kruszwica

2005

 

10

10

 

Uszko

Dominik

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

 

10

10

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

 

10

10

 

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

 

10

10

 

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

10

10

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

10

10

53-58

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

 

10

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

10

 

10

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

10

 

Oswald

Kamil

Energa KST Toruń

2000

10

 

10

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

10

 

10

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

10

 

10

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA