Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień44
miesiąc407
wszystkie329252

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Juniorki po II WTK
Juniorki po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

Juniorki po II WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

166

168

334

2.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

162

151

313

3.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

90

85

175

4.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

85

80

165

5.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

80

63

143

6.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

62

66

128

7.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

57

61

118

8.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

51

55

106

9.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

48

53

101

10.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

45

55

100

11.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

39

52

91

12.

Wycichowska

Agata

Energa KST Toruń

2000

39

43

82

13.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

39

78

14.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

28

39

67

15-16

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

28

32

60

 

Rękas

Julia

Energa KST Toruń

2001

28

32

60

17.

Kurzawska

Maja

Energa KST Toruń

2006

55

 

55

18.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

53

 

53

19.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

50

50

20.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

50

 

50

21-22

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

 

45

45

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

45

45

23.

Adamska

Wiktoria

Gwiazda Bydgoszcz

2002

45

 

45

24.

Wycichowska

Amelia

Energa KST Toruń

2007

 

39

39

25.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

39

 

39

26.

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

32

32

27-28

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

28

 

28

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

 

28

29.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

 

4

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA