Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj22
tydzień99
miesiąc600
wszystkie323902

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Żaczka po II WTK
Żaczka po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

     

Żaczki po II WTK 2017/18

       
                 

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

100

83

183

2.

6741

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

90

90

180

3.

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

79

77

156

4.

6742

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

65

52

117

5.

2450

Małecka

Natalia

UKS Kołaczkowo

2008

46

44

90

6.

6744

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

42

42

84

7.

2779

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toruń

2007

35

43

78

8.

2818

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

41

34

75

9.

7477

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

33

32

65

10.

6438

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

32

31

63

11.

7476

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

29

29

58

12.

3284

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

30

27

57

13.

9403

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

25

30

55

14.

5181

Czajkowska

Martyna

UKS Rynarzewo

2008

25

25

50

15.

5270

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

22

27

49

16-17

7473

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

22

22

44

 

4971

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

22

44

18.

5193

Wendland

Rozalia

UKS Rynarzewo

2008

27

16

43

19.

7478

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

16

25

41

20.

9362

Bucoń

Maja

UKS Kołaczkowo

2008

17

22

39

21.

9657

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

16

22

38

22.

3103

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

22

16

38

23-27

7485

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

16

32

 

5185

Kujawa

Katarzyna

UKS Rynarzewo

2009

16

16

32

 

5188

Majdan

Lena

UKS Rynarzewo

2008

16

16

32

 

5190

Mikuła

Małgorzata

UKS Rynarzewo

2009

16

16

32

 

6439

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

16

16

32

28.

2458

Łęgowska

Maja

UKS Kołaczkowo

2008

9

16

25

29-31

7483

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

8

8

16

 

 

Bielec

Luiza

LUKS Chełmno

2008

8

8

16

 

5177

Babkiewicz

Wiktoria

UKS Rynarzewo

2009

8

8

16

32-34

7275

Kludzikowska

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

8

12

 

5194

Witkowska

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2008

4

8

12

 

3288

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

4

8

12

35-37

7276

Kowalska

Oliwia

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

4

12

 

5189

Mensch

Martyna

UKS Rynarzewo

2009

8

4

12

 

9658

Fidala

Wannesa

ULKS Barcin

2010

8

4

12

38-39

2837

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

 

8

8

 

10118

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

 

8

8

40-44

7271

Kałaczyńska

Aniela

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

4

8

 

7270

Kijek

Marta

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

4

8

 

5179

Błążejewska

Maja

UKS Rynarzewo

2009

4

4

8

 

9660

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

4

4

8

 

9659

Ostrowska

Julia

ULKS Barcin

2007

4

4

8

45.

7272

Bukowska

Joanna

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

 

8

46-52

9039

Kosch

Weronika

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

 

4

4

 

2835

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

 

4

4

 

 

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

 

4

4

 

 

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

 

4

4

 

 

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

 

4

4

 

 

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

 

4

4

 

7479

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2009

 

4

4

53-55

 

Knels

Julia

LUKS Chełmno

2007

4

 

4

 

5178

Belter

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2009

4

 

4

 

5180

Bryła

Zuzanna

UKS Rynarzewo

2009

4

 

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA