Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj24
tydzień107
miesiąc441
wszystkie325783

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Skrzatów
III WTK Skrzatów 17/18 Drukuj

 

       

 

III WTK Skrzatów 2017/18

   
 

25.03.2018 Bydgoszcz

       
           

LP

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

40

2.

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

37

3-4

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

34

 

Owedyk

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

34

5.

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

32

6.

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

31

7.

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

30

8.

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

29

9.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

28

10.

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

27

11-12

Kurta

Piotr

Energa KTS Toruń

2011

25

 

Smętek

Oliwer

EMDEK Bydgoszcz

2011

25

13-16

Różański

Konrad

OSiR Brodnica

2009

22

 

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

22

 

Radosz

Aleksander

UKS Osowa Góra

2009

22

 

Pakowski

Igor

Świecki KTS

2010

22

17-24

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

16

 

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

16

 

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2009

16

 

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Pieszak

Adam

Niestowarzyszony

2010

16

 

Rachusiński

Marcel

UKS Osowa Góra

2009

16

25-32

Hołda

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2011

8

 

Mikulski

Adam

UKS Osowa Góra

2009

8

 

Wielkanowski

Wojciech

UKS Osowa Góra

2010

8

 

Miszewski

Grzegorz

Gwiazda Bydgoszcz

2009

8

 

Czarnecki

Władysław

UKS Osowa Góra

2009

8

 

Stypka

Mateusz

UKS Osowa Góra

2010

8

 

Wróblewski

Jędrzej

UKS Osowa Góra

2010

8

 

Kowal

Marcel

UKS Osowa Góra

2010

8

33-35

Zielony

Wiktor

Świecki KTS

2010

5

 

Zieliński

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

2010

5

 

Budzyński

Kacper

UKS Osowa Góra

2010

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA