Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 17/18 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów 2017/18

 
   

4.03.2018 Sępólno Kraj.

       
             

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

2098

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

60

2.

6427

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

57

3.

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

54

4.

6734

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

52

5.

7583

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

2003

50

6.

3079

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

48

7.

2100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

46

8.

5277

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

44

9.

4649

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

42

10.

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

40

11-12

2755

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

38

 

5928

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

38

13-16

4961

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

 

2746

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

33

 

737

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

33

 

3076

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

33

17-24

6740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

24

 

6733

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

24

 

4650

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

5269

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

24

 

4651

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

4964

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

24

 

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

24

 

2101

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

24

25-30

3088

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

6422

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

13

 

3078

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

2814

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

13

 

2449

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

13

 

2447

Januszewski

Bartosz

LUKS Kołaczkowo

2005

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA