Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj22
tydzie1
miesi帷492
wszystkie325834

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 17/18 Drukuj

 

       

III WTK M這dzików 2017/18

   
   

7.01.2018  Laskowice

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

 

1.

02100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

50

awans do III Grand Prix

2.

02446

Kubiak

Miko豉j

UKS Ko豉czkowo

2006

47

awans do III Grand Prix

3.

05277

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

44

 

4.

04961

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

42

 

5.

00737

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

40

 

6.

06740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

39

 

7.

05269

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

38

 

8.

04962

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

9.

02447

Januszewski

Bartosz

UKS Ko豉czkowo

2005

35

 

10.

02449

Ma貫cki

Patryk

UKS Ko豉czkowo

2006

34

 

11-12

02811

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

31

 

 

02101

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

31

 

13-16

02820

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

28

 

 

02451

Szyma雟ki

Filip

UKS Ko豉czkowo

2006

28

 

 

02775

Wypij

Rados豉w

Energa KTS Toru

2005

28

 

 

07573

Afryka雟ki

Bartosz

Gotyk Toru

2006

28

 

17-24

05273

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

 

 

03090

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

20

 

 

02814

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

20

 

 

05206

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

20

 

 

02752

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

20

 

 

09405

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

20

 

 

03081

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

20

 

 

07266

Jilke

Wiktor

LKS Kamionka

2007

20

 

25-32

02753

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

11

 

 

05207

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

11

 

 

02106

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

11

 

 

03085

Majewski

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

11

 

 

05209

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

11

 

 

02766

Hasse

Hubert

Energa KTS Toru

2005

11

 

 

02778

Gabor

Damian

Energa KTS Toru

2006

11

 

 

09407

Dzier瘸nowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

11

 

33-47

05208

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

6

 

 

03287

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

6

 

 

07474

Bogu

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2007

6

 

 

07482

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

09218

Garstka

Bart這miej

UKS Osowa Góra

2007

6

 

 

07481

Smuczy雟ki

Karol

Kusy Laskowice

2006

6

 

 

02107

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

6

 

 

03105

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

6

 

 

03107

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

6

 

 

09849

Grubecki

Pawe

LZS Jastrz瑿ie

2006

6

 

 

9221

B彗owski

Maksym

UKS Osowa Góra

2007

6

 

 

9220

Sakowski

Micha

UKS Osowa Góra

2007

6

 

 

 

Szot

Miko豉j

Kusy Laskowice

2007

6

 

 

9886

Heyka

Antoni

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

2774

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA