Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj22
tydzień99
miesiąc600
wszystkie323902

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 17/18 Drukuj

 

       

III WTK Seniorów 2017/18

 
 

14.01.2018 Grudziądz

         
             

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

4

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

90

2.

1

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

85

3.

119

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

81

4.

8

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

77

5.

3274

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

74

6.

3

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

72

7.

5465

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

70

8.

5

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

68

9.

838

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

65

10.

3084

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

63

11-12

5930

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

60

 

3079

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

60

13-16

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

53

 

839

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

53

 

7033

Sobociński

Ryszard

Plemięta

58

53

 

5939

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

53

17-24

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

40

 

2437

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

40

 

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

1

40

 

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

40

 

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

40

 

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

40

 

3283

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

40

 

9962

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

40

25.

5927

Ciemiecki

Andrzej

UKS OSiR Brodnica

70

30

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA