Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 17/18 Drukuj

 

       

III WTK Juniorów 2017/18

   
   

21.01.2018 Inowrocław

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

70

awans do III Grand Prix

2.

7585

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

66

awans do III Grand Prix

3.

2098

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

62

 

4.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

59

 

5.

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

57

 

6.

6427

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

55

 

7.

7583

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

53

 

8.

7578

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

51

 

9-10

2746

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

49

 

 

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

49

 

11-12

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

45

 

 

7580

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

45

 

13-16

6734

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

39

 

 

6418

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

39

 

 

4618

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

39

 

 

2100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

39

 

17-24

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

 

 

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

28

 

 

5277

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

28

 

 

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

28

 

 

2755

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2001

28

 

 

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

28

 

 

4649

Kwaśnik

Piotr

Sokół Gniewkowo

2003

28

 

 

6733

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

25-32

2833

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

16

 

 

3095

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

16

 

 

4650

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

 

6740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

16

 

 

3281

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

737

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

16

 

 

7574

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

16

 

33-44

2750

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

10

 

 

6422

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

10

 

 

9408

Uszko

Dominik

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

10

 

 

4644

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

10

 

 

4643

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

 

 

2103

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

 

 

4962

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

10

 

 

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

10

 

 

5924

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

10

 

 

6429

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

10

 

 

7591

Wolodźko

Filip

Gotyk Toruń

2004

10

 

 

4965

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

10

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA